Zen Pırlanta, Hindistan pazarına girmeye hazırlanıyor…

Sercan ÇELİKBAŞ

Zen Diamond, Hindistan’daki genç ve orta yaşlı tüketicileri hedeflediğini de aktardı.

Zen Diamond Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş, Hindistan’daki Zen Diamond işini yönetmek için Neil Sonawala ile ortaklık kurdu. Şirket, Neil’in Hong Kong, Çin ve Güneydoğu Asya’da mücevher dağıtım ağları oluşturma konusunda onlarca yıllık deneyiminin yanı sıra De Beers Grubu ve Güneydoğu Asya’daki büyük perakende zincirlerinde önemli bir danışmanlık rolü olduğunu belirtti.

HİNDİSTAN’DA NEİL SONAWALA İLE ORTAKLIK

Emil Güzeliş, “Hindistan’ın önümüzdeki birkaç on yılda elmas takılar için en hızlı büyüyen pazar olarak gelişeceği beklentisi göz önüne alındığında, Zen Diamond, Hintliler için tercih edilen elmas takı markası haline gelerek bu fırsattan yararlanmayı hedefliyor.” dedi.

Neil ise, “Teknoloji konusunda bilgili ve dünya çapında seyahat eden, sayısı giderek artan çevrimiçi müşteriler için Zen Diamond, uluslararası mücevher trendlerine, uygun fiyatlı erişim sunmayı, benzersiz müşteri hizmetleri ve mağaza için deneyimler aracılığıyla Hintliler için pırlanta mücevher deneyimini yeniden tanımlamayı hedefliyor” diye ekledi.

2000 yılında Emil Güzeliş tarafından İstanbul’da kurulan Zen Pırlanta’nın, dünya çapında 400’e yakın mağazası bulunuyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x